فرشید داودی : صعود قلم و چند سوال !

" اکنون  حقیر به عنوان یک رای دهنده و سایر رای دهندگان این حق مسلم و اولیه را داشته باشند که بدانند آرا یشان در دست کیست و توسط چه کسانی شمارش می شود.

 در این خصوص چندی پیش طی نوشته ای در همین وبلاگ مطرح کردم که:

 در خصوص شفاف سازی اقداماتی که  برای صعود قلم دارد برگزار می شود مثل برخی جلسات و غیره من هم با نظر  نصیری و برخی از دوستان موافقم و با تماسی که با یکی از دست اندر کاران این امر  برقرار کردم پشنهاداتی دادم و در خواست کردم طی یک پست شرحی از ماوقع داده شود که نه تنها استقبال نشد بلکه مارا از دادن پیشنهاد پشیمان نمودند!

شفاف سازی و شناخته بودن این مجموعه دوستان حال تحت عنوان مدیریت یا کمیته و یا گروه یا هر  نام دیگری چندین بار به طرق مختلف از طریق اندک دوستانی مورد سوال بود که چه کسانی هستند اما خب پاسخ روشنی دریافت نشد حال با توجه به اینکه نخواستم خدشه ای به این موضوع وارد شود یا انگ کارشکنی و مخالفت و یا خدای ناکرده دشمنی از آن استنباط شود سکوت کردم اما در پایان این رای گیری سوالاتی از این مجموعه  دارم.

با توجه به اینکه خانم فراهانی قطعا یکی از دست اندرکاران این مجموعه و از زحمت کشان این امر هستند (مگر اینکه تکذیب کنند)  قبل از رای گیری طی یک کامنتی مشروعیت رای اینجانب را مخدوش و رای را فاقد اعتبار دانستند که:

"فرشید نه سر پیاز است نه ته پیاز نه کوهنورد نه کوهنویس!(در وبلاگ صعود قلم: صعود قلم، صعود  وبلاگنویسانی است که در حوزه کوه و کوهنوردی فعالیت میکنند) و از طرفی  با توجه به نوشته ی آرش نقافی در وبلاگ خود که به نوعی آب پاکی را روی دست برخی از وبلاگنویسان ریختند نوشتند که:

"می خواستم به این نکته اشاره کنم که دوستانی که اقدام به تحلیل می کنند لطفا کمی دقت بخرج بدهند و آرای باطله را فراموش نکنند. صرف ظاهر شدن آرا در بخش نظرات؛ به معنای کامل بودنشان نیست و طبعا آرای دارای مشکل در شمارش منظور نخواهند شد. متاسفانه تا جایی که دیدم تعداد این آرا هم کم نیستند که امیدوارم در اندک فرصت باقی مانده صاحبان آرا نسبت به تصحیح آنها اقدام کنند."

جایگاه ایشان در این مجموعه چیست که چنین ابراز نظر قاطعی کردند؟یعنی اینکه ظاهرا ایشان از همین الان حساب کار را دست دادن و احتمال هر گونه دخل و تصرف را به محکمی اعلام نمودند! ... "

متن کامل را در وبلاگ فرشید داودی بخوانید :

http://www.tanzkuh.blogfa.com

.

/ 1 نظر / 6 بازدید
برج سینا !

http://karabin.blogfa.com/post-70.aspx