وبلاگ ماگما : ثبت نام ششمین برنامه ی وبلاگ نویسان کوه نورد

" بدینوسیله به اطلاع همه ی داوطلبان عزیز و واجد شرایط برای شرکت در ششمین صعود قلم می رساند ، امکان ثبت نام در این برنامه به میزبانی شهر همدان فراهم شده است .  توضیحات :١_ مهلت ثبت نام از روز پنجشنبه 5 / 3 / 90 تا پایان روز یکشنبه 15 / 3 / 90 به مدت 10 روز می باشد. لطفاً در زمان تعیین شده نسبت به دریافت، تکمیل و ارسال پرسشنامه اقدام کنید. با توجه به فرصت اندک باقیمانده برای برگزاری این برنامه، مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد . ٢_ بعد از دریافت و تکمیل پرسشنامه که در قالب برنامه Word طراحی شده است، آن را به نام خودتان ـ نام و نام خانوادگی ـ به زبان فارسی ذخیره و به نشانی soudghalam6@yahoo.com ارسال کنید. این نشانی منحصراً در اختیار میزبان ششمین صعود قلم می باشد و اطلاعات اعلام شده از طرف شما، به رسم امانت در اختیار ایشان قرار می گیرد. این اطلاعات، برای برنامه ریزی و تدارکات لازم به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه مورد استفاده قرار خواهد گرفت ... "

متن کامل فراخوان ثبت نام در وبلاگ ماگما :

http://www.magma.blogfa.com

.

/ 2 نظر / 4 بازدید
آشنا

کامنت خصوصی یکی از دوستان اعصابم که خورد بود خوردترم شد تا اینو خوندم.اینا امسال دارن این سخت گیریارو میکنن؟؟حتما" تعداد زیاد شده همچین تصمیمی گرفتن من دو ماه نشده که وبلاگ دارم و مطلب چندانی هم که نذاشتم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من باید بیام؟

فواد

جناب نصیری عزیز ممنونم از اطلاع رسانی تون ... آقای آشنا و دوست گرامی شون منظورتون رو از اینا!نفهمیدم ... اگه فقط یک نفر هم در این صعود ثبت نام کنه من این برنامه رو اجرا می کنم ... اما اون یک نفر باید و تاکید می کنم باید کوه نویس باشه و فقط ثبت نام كوه نويسانی تایید خواهد شد که از تاریخ ساخت وبلاگ ایشان تا تاریخ 1 / 3 / 1390 بیش از دو ماه گذشته باشد و در آن بیش از 5 یادداشت در مورد كوه نوردی به قلم خودشان منتشر شده باشد.!