برنامه ی ارزشمند نیما اسکندری در پخش زنده ی تلویزیونی

 

حسین رضائی : اخیراً «نیما اسکندری» و «علی محمودی» موفق به اجرای یک برنامه‌ی صعود و گذر زمستانی از «خط الراس هفت‌خوان علم کوه» شدند ... از ایشان دعوت کرده‌ام تا روز پنج‌شنبه 7 بهمن، در «شبکه ورزش سیما» حضور یابند تا ضمن گفت‌وگو، با پخش تصاویر مربوطه، به نحوه‌ی اجرای برنامه‌ی مذکور بپردازیم.

این گفت‌وگوی زنده‌ی تلویزیونی را پنج‌شنبه 7 بهمن بین ساعت 8:30 تا 10 صبح از «شبکه ورزش سیما» در قالب برنامه‌ی «حرکت از نو» ملاحظه نمائید.

 

 

 پی‌نوشت کلاغ‌ها :

_ لازم است تشکر و سپاس ویژه‌ی خود را از عملکرد حسین رضائی اعلام نمائیم . استفاده از امکان فوق‌العاده‌ای به نام " پخش زنده‌ی تلویزیونی " برای معرفی ویژه‌گی‌ها و جنبه‌های گوناگون ورزش کوه‌نوردی به اقشار گسترده ای از مردم کشورمان ، بی‌شک اقدامی ارزشمند و قابل تحسین است .

 

_ یکی از نکات مثبت و برجسته‌ی برنامه‌های تلویزیونی حسین رضایی ، دعوت از بهترین‌های این رشته است . وقتی می‌گوئیم " بهترین " فراتر از جنبه های فنی و تکنیکی ، به وجوه شخصیتی و اخلاقی اشاره داریم . نقش و تاثیر حضور کوه‌نوردان باشخصیت ، متین و آگاهی مانند عظیم قیچی ساز ، امین معین ، وحید نبی‌پور ، فواد رضاپور ، نیما اسکندری و ... در معرفی هر چه بهتر ورزش کوه‌نوردی غیرقابل انکار است .

 

 

 

/ 3 نظر / 15 بازدید
نام

متن پيام

حسین رضایی

سلام و سپاس از لطف و توجه شما ... [گل]

دیار الوند

درود بر شما من هم به نوبه خود از حسین عزیز و سایر دوستان کمال تشکر را دارم که همواره با ارزش گذاری به این دوستان کوهنوردی را در قالب آنتن زنده در معرض دید همه قرار می دهند . خوبی فرامرز خان [گل]