/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناشناس 2

شعاعی اين ايراني با غيرت نخستين ايراني لقب گرفت كه توانسته است 7 قله بالاي هشت هزار متر را صعود كند. قيچي ساز همچنين به قله «كانچن چونگا» بدون اكسيژن صعود كرد كه كار بسيار بزرگی بود. سلام كاري به كار صعود عظيم ندارم، عظيم ‌آدم قوي هست و همه قبولش دارن و به هيچ عنوان اين پيام ربطي به فعاليت حرفه اي او نداره، آدم بي سرو صدايي و بی ادعایی هم هست، مثل مرحوم مهدي اعتمادفر، البته مرحوم اعتمادفر هزينه صعودش رو خودش مي داد؛ اما خدايش عظيم قيچي ساز پول از كجا مي ياره سالي 2 تا 8تايي مي ره؟ چرا بقيه حتي براي يه 7تايش بزور مي تونن پول جور كنن اونم با هزار تا وام و قرض و غوله؟ چطوره كه عظيم قيچي ساز مي تونه مجوز شواري برون مرزي بگيره اما بقيه نه؟ چطوره كه فدراسيون اين همه از عظيم قيچي ساز طرفداري و تبليغش رو مي كنه اما مال بقيه رو نه؟ چطوره آقاي شعاعي شخصا توي اكثر بدرقه ها و استقبال هاي عظيم قيچي ساز حضور داره اما مال بقيه رو حتي دبير هم بزور مي آد؟ عظيم قيچي ساز خونش چه رنگي هست كه مال بقيه نيست؟ کسی هست یه توضیح بده به ما!!!

ناشناس 2

دوستان این مسئله رو کاملا جدی گفتم خواهش می کنم بدون غرض ورزی و مقایسه با بقیه بهش فکر کنید و جواب بدید، اینجا مسئله دماوندی آرشی و گروه های دیگه نیستن، اینجا فدراسیون طرف ماست، چرا فدراسیون بقیه رو به این چشم نمی بینه و حمایتشون نمی کنه؟ چرا صعود بقیه رو منعکس نمی کنه اگه خدا کمک کنه و عظیم قیچی ساز 7 تا قله دیگه رو صعود کنه می شه اولین ایرانی که تونسته 14 قله هشت هزاری دنیا رو صعود کرده و باب تازه ای تو کوه نوردی ایران باز خواهد شد، نگاه جهان کوه نوردی هم به ایران نگاه دیگری خواهد بود، به نوعی همه ایرانی های کوه دوست بسیار مفتخر و خوشحال خواهند شد حالا چه عظیم این کار رو بکنه چه خدای نکرده نتونه نگاه و برخورد فدراسیون مسئله ای هست که باید برای همه باز بشه و مورد نقد قرار بگیره از همه دوستانی که تلاشی توی ارتفاعات بلند داشتن و تجربه ای از برخورد فدراسیون با صعودشون داشتن دعوت می کنم به این بحث وارد شن البته آقای نصیری هم اگه دوست دارن با نگاه نقادشون در این زمینه پستی بزار البته با یه سابقه از کارهای فدراسیون

کیانی

سلام زنده باد عظیم قیچی ساز

شازده کوچولو

بابا بی خیال مهم اینکه نتیجه می گیرن حالا پولش از هر کجا که میاد. مهم این که حیف و میل نمی شه و حاصلش افتخار آفرینی... مثل فوتبالمون نیست که براش خرج می کنن و نتیجه نمی گیرن عظیم حقشه شما هم اگه واقعا بی قرض صحبت می کنی لطفا خودت رو ناشناس معرفی نکن بالاخره هر کی یک اسم شهرتی داره.... چرا ناشناس وقتی صحبتی می کنی نترس .... نمی دونم این جنجال آفرینی ها برای چیه.... درسته فدراسیون ما مدینه ی فاضله نیست اونها هم انسانن و ممکنه از بعضی ها خوششون نیاد و از بعضی ها خوششون بیاد. باید این صعود رو به عظیم تبریک گفت"زنده باد"

عزیزالهی

سود استفاده از دختران کوهنورد ایرانی : http://www.tabnak.ir/fa/news/183286/سوء-استفاده-از-دختران-كوهنورد-ايراني

یک دوست

میگم آقا فرامرز در مورد عکس اول خط کش نگذاشتی ؟ یک متری از قله پایین تره ها!!! برای اینا قبوله برا دماوندیا قبول نیست؟؟؟

نجاریان

نگاهي به خطوطي كه گزارش نام گرفت ماناسلو 1390 تو یادت نیست، چون نبودی ولی من خوب به خاطر دارم که برای بدست آوردن پيروزي دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت

AkbarAgha

سلام.چقدر عکسش شبیه عکسای خارجکیاست که واقعا قله صعود میکنن... گاهی فکر میکنم که آیا حاضرم با 100 میلیون تومن آدم بکشم؟میگم نه..اما شاید با 100 میلیارد،بکشم.برای گذشتن از اخلاق،باید یک دستاورد بزرگ وجود داشته باشه.هزینه و سود باید همخوانی داشته باشن. خوشحالم که این برادر اولا توان کاری که انجام میده رو داره،در ثانی اگر از اونچه که بهش اعتقاد داره میگذره و بهش تن میده،برای یک دستاورد بزرگه که توش اما اگر نمیبینه و نمیبینیم. خوشحالم کسی هست که تو این وضعیت،داره از شرایط نهایت استفاده رو میکنه و مثل ما احمقا صبح تا شب وقت رو هدر نمیده و مرد عمله.... خیلیها هزینه های اخلاقی بیشتری به جامعه وارد کردند اما دستاوردی در اون حد نداشتن... فری جان،کامنتهای من رو تایید کن تا 100 میلیارد و بهم ندادن که شرمندت بشم..!