رفع تعلیق از انجمن کوه نوردان با دستور احمدی نژاد

 

به نقل از سایت انجمن کوه نوردان

 

 

 

پی نوشت:

متن تشکر و سپاسگزاری صمیمانه‌ی (!!) عباس محمدی از شخص رئیس جمهور و  محمد نجار وزیر کشور و بقیه را ، بخاطر کمک در رفع سوتفاهم (!!) بوجود آمده ، در وبلاگ دیده بان کوهستان بخوانید.

 

  

/ 9 نظر / 6 بازدید
؟

ولی خیلی خیلی مبهمه خوب یعنی حالا چی میشه انجمن ؟ بباشگاه میشه مثل آرش و دماوند‌؟ اینجوری که دیگه انجمن نیست آقا ی نصیری!!!

جمشید واحدی

آقای نصیری سلام خدمت آقای ثابتان عرض کردم دوباره تکرار میکنم از تمام پتانسیل کوهنوردی کشور استفاده کنید این نامه بار حقوقی دارد دایره دوستان را گسترده تر کنید

کیومرث بابازاده

جناب آقای علامت ؟ شما نگران هیچ چیز نباشید مطمئن باشید انجمن تبدیل به باشگاه نمی شود و انجمن می ماند. شما نگران انحصار طلبی خودتان باشید.

ندای کوهستان

سلام به فرامرز عزیز و همه ی خوانندگان محترم وبلاگ کلاغ ها من فکر کنم وقتشه مدیران وقت انجمن برای افکار عمومی شفاف سازی کنن و توضیح کامل بدن و به یک نامه ی اداری اکتفا نکنن...! منتظر توضیح کامل و اصولی در سایت انجمن هستیم. البته نه اینکه بذارن یک ماه دیگه... در اسرع وقت!!! بهروز باشید

گروه یاران

آذر 76 یاد آور حادثه تلخ منطقه کلاغ لانه و جان باختن سه تن از کوهنوردان گروه کوهنوردی یاران می باشد. جمعه 1391/10/1 ساعت 7 صبح در میدان گنجنامه گرد هم می آئیم تا به یاد آن عزیزان و دیگر جان باختگان کوهستان رهسپار قله الوند شویم و برای شادی روحشان آوازهای قدیمی سر دهیم. منتظر حضور شما تا دیگر بار انسجام انسان را به رخ طبیعت بکشیم روابط عمومی گروه کوهنوردی یاران

؟

آقای بابازاده محترم این چه واکنشی است ؟ مگر من بی ادبی کردم ؟ یا حرف بدی زدم ؟ فقط سوالی ساده پرسیدم که معلوم شد برای دیگران نیز سوال است و ابهام دارند . خوب شما نیز با قاطعیت پاسخ دادید که انجمن تبدیل به باشگاه نمیشود . بسیار عالی و ممنونم برای پاسختان . احترام شما واجب است اما این دیگر چه صیغه ای است که در ادامه گفته اید شما نگران انحصار طلبی خودتان باشید ؟؟؟؟؟ چگونه تشخیص دادید بنده انحصار طلبم استاد گرامی ؟ آیا هر فردی که شاید به دلایلی شخصی نمیخواهد نامش درج شود ولی از انجمن سوالی روشن و مشخص دارد باید جزو دسته انحصارطلبان قرار گیرد ؟ یا مثلا او را از نفرات مجموعه در تقابل با خود فرض کرد و به او متلک گفت ؟ چرا باید وقتی یکنفر سوال ساده ای میپرسد اینگونه وی را لقب بدهید ؟ میگویند شما محبوب و استاد هستید بر منکرش لعنت اما چگونه و بر اساس کدام منطق شاگردان خود را به چنین روشی در مواجهه با پرسشگران هدایت میکنید ؟ آخر کجای سوال ایراد داشت ؟ آیا مگر جز این ابهامات و سوالی که کردم از آن نامه چیز دیگری هم میشود فهمید که ما نفهمیده ایم؟ این چه روش روشنگری است ؟ نخیر آقای بابازاده عزیز بنده انحصارطلب نیستم شما و

؟

نخیر آقای بابازاده عزیز بنده انحصارطلب نیستم شما و انجمن هم که خدا رو شکر قابل مصادره نیستید و از نهادهای قدرت در حکومت به نحو مطلوب بهره برده اید اما چه شما خوشتان بیاید و چه نیاید هنوز مثل خیلیها پرسش و ابهام دارم . اتفاقا اگر اطلاعات شما و همکارانتان در انجمن انحصاری نیست و مثل نهاد حامی خود انحصار طلب نیستید به جای متهم کردن پرسشگر پاسخ شفاف منطقی و بدون کنایه و بدون الفاظ غیر اخلاقی به او بدهید . این روش آموزنده و پسندیده است استاد نیست ؟ یا انتظار نابجایی است ؟

کیومرث بابازاده

بله، به نظر من انتظار نا به جایی دارید. این نوع کامنت گزاری همزمان در وبلاگهای مختلف با این ادبیات (و آن مشخصات فنی) نه برای من که برای همه آشناست. شما که به قول خودتان انحصار طلب نیستید و معتقدید باید شفاف و منطقی و بدون الفاظ غیر اخلاقی (در کامنتتان) حرف زد به نظر شما سوال غیر شفافتان این مشخصات را دارد. نه این سوال بلکه تمام سوالات و کامنت هایی که در وبلاگ های مختلف با نام های مختلف میگذارید. تفکر من هم بدین صورت است که بر خلاف گفته شما باید بدانم که کی، چه میگوید. نه اینکه به گفته توجه کنم. چون پند و اندرز و نسخه پیچی برای دیگران، که از عادات دیرینه این قوم است. آخرش هم، شکایت و نامه نوشتن به نهاد های قدرت نه تنها بد نیست بلکه شاید هم تلنگری باشد که شد.

؟

بر مبنای چه شواهد قابل توجهی چنین برداشتی از هویت کامنتگذار که فقط سوال کرده دارید ؟ آیا حدس و گمان و پیش فرض ملاک قابل دفاعی است ؟ به نظر بنده که نیست . نزدیکی نظرات از حیث محتوا نیز ملاک نیست . از طرفی حدس و گمان شما حتی اگر به یقین نزدیک هم باشد که نیست دلیل نمیشود در پاسخ به سوال آنگونه واکنش نشان دهید و صرفا هر سوال کننده ای که با شما همنظر نیست را مغرض قلمداد کنید و با این استدلال سوالش را باطل کنید. ضمنا بله سوال تکرار شده در سه جا که هر سه جا مورد بحث مشابه ای تکرار شده بود. اشکالی نیز به تکرار سوال وقتی پاسخ شفاف و درست دریافت نمیکند نیست . در هر صورت ممنونم از توضیحاتتان . اگر چه قانع کننده نبود ولی از نظر لحن تغییرات قابل توجهی داشت .