افشاگری موثر ، تصحیح شتاب زده !!

_ به نظر می رسد افشاگری به موقع کلاغ‌ها در باره‌ی اشتباهات تشکیلاتی انجمن کوه‌نوردان موثر بوده و از صبح امروز تصحیح و تغییر در متن و عنوان خبر مجمع برگزار شده را در دستور کار خود قرار داده اند.

 

__ عباس ثابتیان نیز در وبلاگ خود آرام کوه ، متن و عنوان خبر مجمع برگزار شده را به "‌مجمع عمومی عادی به صورت فوق العاده" تغییر داد ... و جالب است بدانیم این تغییرات شتاب‌زده در شرایطی صورت می‌گیرد که اصل خبر اعلام مجمع در پست سه‌شنبه 2 اردیبهشت سایت رسمی انجمن، هم‌چنان دست نخورده باقی مانده است!!

 

_ یک نصیحت دوستانه به مدیران انجمن: انجام این گونه تغییرات بی‌ سر و صدا و بدون ارائه‌ی هیچ گونه توضیح اضافی و مهم‌تر از آن ، بدون عذرخواهی از اعضا و افکارعمومی ... روشی پسندیده در یک کار سازمانی نیست! چنین عملکردی در شان تشیکلات انجمن کوه‌نوردان هم نیست! به اشتباهاتی که داشته‌اید اعتراف کنید و بابت آن پوزش بخواهید! ... باور کنید آسمان ، به زمین نمی‌آید!!

 

_ با این گونه تغییرات در متن و عنوان خبر در سایت و وبلاگ ، صورت مسئله پاک نخواهد شد!!   برای هیات مدیره‌ی جدید انجمن کوه‌نوردان فقط یک راه وجود دارد ... استناد به اصل آگهی رسمی دعوت مجمع ،منتشر شده در روزنامه‌ی کثیرالانتشار ! ... اگر در متن اصل آگهی ، فراخوان به مجمع عمومی فوق‌العاده باشد این هیات مدیره از اساس غیرقانونی و باطل است . اما اگر در اصل آگهی به مجمع عمومی عادی به صورت فوق‌العاده فراخوان داده باشند برای ادامه‌ی فعالیت خود مشروعیت و شکل قانونی خواهند داشت! ... که امیدواریم این گونه باشد!

 

_ هیات مدیره‌ی جدید انجمن کوه‌نوردان برای اثبات مشروعیت و موجودیت قانونی خود وظیفه دارد اصل آگهی دعوت رسمی منتشر شده را در سایت انجمن قرار دهد! 

 

 

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
عزیز حبیبی

سلام قاعدتا دعوت مجمع عمومی باید در روزنامه کثیرالانتشار آگهی شده باشد . در این صورت آگهی منتشره در روزنامه کثیرالانتشار را که نمی توانند عوض کنند . و اصل رونامه است نه سایت یا وبلاگ .