گير نوپتسه به مجله ی کوه !!

میخوام به مجله "کوه" گیر بدم. نظرتون چیه؟
دیگه نمیتونم اراجیفی رو که به اسم "حرف اول" تو مجله کوه به خورد ملت داده میشه تحمل کنم. اینکه یکی تو یک مجله ظاهرا تخصصی بیاد "فرهنگ" رو معنا بکنه یا حرف از تفاوت انسان مقید و معتقد بکنه. احتمالا یک عده همین الان ناراحت شدند که چرا احترام پیش کسوت نگه داشته نمیشه و این حرفا. اما وقتی یکی تو یک مجله با تیراژ نسبتا بالا فرهنگ و اقتصاد و کوه رو به هم میبافه و تو یک شماره دیگه حرف از "نازک خیالی و مهربانی" زنان میگه و بعد وصل میکنه به اورست و ورزش بانوان، چه جوری باید اعتراض کرد که به کسی هم بر نخوره؟
"دکتر" هم مثل همه انسان ها حرف هایی داره که دنبال مکانی برای گفتنش میگرده. اما شاید بهتر باشه دکتر هم مثل خیلی از آدم ها یک وبلاگ یا سایت شخصی درست کنه و حرفاش رو اونجا بزنه. نه تو یک مجله مثلاً تخصصی.
یک چیز دیگه. آدم احساس بدی بهش دست میده وقتی گزارش یک برنامه گل گشت و ماشین سواری رو به اسم "خط الراس دماوند به توچال" به خوردش میدن. اون هم تو یک مجله مثلاً تخصصی...

از وبلاگ : نوپتسه

 

کلاغ ها :

حيف است اشاره ای به گاف بزرگ آخرين شماره ی تنها مجله ی تخصصی کوه نوردی در ايران (۴۲) نشود !! صفحه ی ۵۸ ٬ چاپ گزارش ۶ صفحه ای نانگاپاربات ٬ مثلا فصل هشتم !! اميدوارم بتوانيد متوجه شويد گاف بزرگ دارو دسته ی صالحی مقدم  در کجاست !! نگاه کاسبکارانه ی آقايان ٬ کوچکترين جايی برای توجه به ساده ترين و ابتدايی ترين نکات و مسايل نيز باقی نگذاشته است !! با انتشار هر شماره ٬ اطــمينان بيشتری می يابم که : شعارهای فرهنگی و اجتماعی و ســــياسی جناب دکتر (!!) جز مشتی حــــــرف های بی ارزش ٬ چيز ديگری نيست!!

 

/ 0 نظر / 13 بازدید