پيروزي دختر ايراني

 

 

 

 

 

 

 

ارغوان رضايي با نتيجه دو بر صفر شاراپوا را برد و راهي فينال مسابقات اوپن استانبول شد. نه، تعجب نکنيد. باور کردن خبر شکست ملکه بي چون وچراي دنياي تنيس مقابل دخترکي جوان از ايران و فرانسه کمي سخت است اما واقعيت را بايد پذيرفت. دخترک 19 ساله ايراني - فرانسوي باز هم همان گردنبند با آويز نقشه ايران را به گردن انداخت و مقابل ستاره يي چون شاراپوا ايستاد. دو بار ديگر هم اين اتفاق افتاده بوده، اما شاراپواي روس ها هر دو مسابقه را برنده از زمين خارج شده بود. اين بار اما ارغوان عزمش را جزم کرده بود که تمام شکست هاي قبلي را فراموش کند و فيناليست شود که شد. شاراپوا همان ست اول را که شش بر دو واگذار کرد، دستش آمد که بازي را باخته. ست دوم هم دست کمي از ست اول نداشت و ارغوان شش بر چهار، تنيسور شماره دوي جهان را شکست داد و او را با سرپايين روانه رختکن کرد...

متن خبر : روزنامه اعتماد ۵/۳/۸۶

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
مهسا

دیروز در این بخش پیامی رو خوندم که موجب تعجبم شد. با توجه به اینکه وبلاگ شما به سیستم بررسی پیام مجهزه اینکه چنین پیامی رو حذف نکرده بودید برام جای تعجب داشت و گمان کردم حتما مورد موافقتتونه. امروز که سرزدم خوشبختانه دیدم اون پیام احمقانه حذف شده. واقعا متاثر شده بودم.

فرامرز نصيری

سلام . عذرخواهی مرا بابت غفلت و تاخير در حذف آن پيام احمقانه ـ و حاصل ذهنی منحرف و بيمار ـ بپذيريد ! بی شک در برابر درخشش زنان ايرانی تبار در عرصه های بين المللی ٬ چنين خواست ها و تمايلات عقب مانده ای ٬ کوچکترين ارزشی نخواهد داشت . به اميد سربلندی مردم سرزمين مان .