حادثه در ارتفاعات صاحب الزمان کرمان

                                                    saleki

« متاسفانه صبح روز گذشته (جمعه مورخ۶/۲/۸۷)  همنورد خوبمان خانم لیلا سالکی که به تنهایی مشغول سنگ نوردی در ارتفاعات صاحب الزمان کرمان بودند بدلیل پرت شدن از ارتفاع 6 متری یکی از دیواره ها دچار صدمات شدیدی از جمله شکستگی پا،فک، بینی و سر شدند.بلافاصله بعد از حادثه ایشان با توجه به اینکه وضعیت مناسبی نداشتند با تلفن همراه خود با دوستان شان تماس می گـــــــــــــــیرند و آنـــــــــــها را در جریان حادثه قرار می دهند.دوستان ایشان بلافاصله با آتش نشانی و تیم امداد و نجات کوهستان تماس می گیرند و  تیم ها عملیات تجسس و همچنین امداد را آغاز می کنند.بعد از انتقال خانم سالکی به پایین ایشان بوسیله یکدستگاه آمبولانس به بیمارستان باهنر کرمان انتقال پیدا می کنند.با توجه به ملاقاتی که شب گذشته با خانم سالکی داشتیم حال عمومی وی مناسب می باشد .برای ایشان آرزوی سلامتی و بهبودی کامل را داریم.»                  


خبر از : وبلاگ  مسیر جادوئی   و    آرامکوه

 

----------------------------------------------------------------------------------------

385039749.jpg

تاریخ وقوع حادثه در وبلاگ مسیر جادوئی به اشتباه ۶/۲/۸۶ نوشته شده است.

/ 5 نظر / 5 بازدید
افسانه

خدا را شکر که سلامت هستند[گل]

مهدی سیدی

ممنون از اشاره ای که به تاریخ کردید...با اینکه چند بار مطلب رو خوندم تا ببینم مشکلی نداشته باشه ولی بازم داشت...به هر حال از ما هم سوتی گرفتین...

کلاغ ها ...

به مهدی سیدی عزیز هدف از اشاره به اشتباه تاریخ وقوع حادثه ، فقط جلوگیری از ابهام و سردرگمی دوستانی بود که معمولا به منبع اصلی خبر هم سر می زنند ! ... به هر حال استنباط "سوتی" هم خیلی با مزه است ... ما را از وضعیت این دوست کوه نورد بی خبر نگذارید . امیدواریم ایشان هر چه زودتر سلامتی خود را بازیابند . باز هم ممنون ...

م.رهبان

از رخداد چنين حادثه ناگواری بسيار ناراحت شدم . ولی آيا نمی شود با کمی تدبير از پيشامد چنين حوادثی جلوگيری کرد! به اميد بهبودی ايشان.

کلاغ ها ...

به م . رهبان عزیز یادگیری مجموعه آموزش ها و توجه جدی به اصول و بنیان های علمی و پذیرفته شده ی این ورزش ، می تواند در جلوگیری از بروز چنین حوادث و اتفاقات ناگوار و تلخی که هر روزه شاهد آن هستیم ، نقش موثری را ایفا نماید . شاید یگانه تدبیر همین است! ---------------------------------- امیدواریم از سوی دوستان کوه نورد کرمانی ، نقد و بررسی این گونه حوادث و اتفاقات ناشی از خطای انسانی ، به صورتی جدی دنبال شود .