کرمان : بارش نخستين برف زمستانی !

 

 

 

 

 

 

 

جنگل قائم ـ شهرکرمان   http://geography.kermanedu.ir  

 

 

 

 

 

 

 

کافرکوه از ده قاضی کوه پايه کرمان ۲۸/۱۰/۸۶ http://baghinipour.blogfa.com

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
کلاغ ها ...

به آقای باغينی پور عزيز و با سلام و احترام! ـ نوشته ها و عکس ها در لينکی که گذاشته بوديد موجب گرديد بار ديگر خاطرات بی شمار آن برنامه ی خوب زنده شود . بسيار ممنون و سپاسگزارم. ـ همانطور که خود بهتر می دانيد علامت (!) صرفا به نشانه و مفهوم تعجب به کار نمی رود و دارای معنائی متعددی است . کاربرد این علامت در انتهای عناوین پست های کلاغ ها ... ـ اغلب ـ به معنای تاکید است . مثل همان کاربردی که در مقابل کلمه ی مثلا احترام در همین یادداشت دارد. ـ به عنوان یک عضو کوچک جامعه کوه نوردی ایران لازم می دانم از تمام تلاش ها و کوشش هائی که در زمینه ی ثبت و معرفی طبیعت و سرزمین زیبای کرمان انجام می دهید از شما تشکر کنم . اميدوارم همواره موفق و سربلند باشيد !

جلالی فر

به ياد روز های خوب گذشته از همنوردی با شما دوست عزيز در صعود به قله لاله زار و استفاده از کلاس جهت يابی ونقشه خوانی شما در کرمان اميدوارم در همه حال موفق وشاد باشيد .

کلاغ ها ...

به دوست عزيز جلالی فر از لطف شما بسيار ممنون و سپاسگزارم . اميدوارم بار ديگر اين فرصت برايم مهيا شود که بتوانم در کنار شما و ديگر دوستان صميمی کرمانی ٬ صعود به ارتفاعات زیبای آن سرزمین را تجربه کنم .