دو پیام دریافتی

پیام اول از سوی دوست عزیز و گرامی عرفان فکری در ارتباط با خبر جام جم آنلاین و اعلام دریاچه ی قله سبلان به عنوان مرتفع ترین دریاچه جهان از سوی این خبرگزاری :

" با سلام و احترام . امان از دست بعضی از این خبرنگارها که همه چیز را با بزرگ نمایی خیلی زیاد مطرح می کنن ... اگر خبرنگار جام جم یه جستجوی کوچیک توی اینترنت انجام میداد متوجه میشد که توی سایت ویکیپدیا در این بخش http://en.wikipedia.org/wiki/Lake
مرتفع ترین دریاچه جهان دریاچه ی Ojos del Salado با ارتفاع 6390 متر هستش و اگه یه نگاهی دیگه به این سایت می انداخت http://www.highestlake.com/highest-lake-world.html
متوجه میشد که بیش از 20 تا دریاچه ی مرتفع تر از این هم توی جهان وجود دارن پس باید بگیم زنده باد سبلان مرتفع ترین دریاچه ی کشور عزیزمون ایران . همیشه در اوج باشید "

.

و پیام دوم از سوی یکی از خواننده گان محترم در ارتباط با انتقاد مطرح شده در این وبلاگ نسبت به عدم دقت فدراسیون کوه نوردی در اعلام ارتفاع صحیح قلل مناطق کوهستانی :

" سلام ؛ به رغم این که هیئت ها زیرمجموعه ی فدراسیون هستند، اما این خبر توسط فدراسیون تنظیم و مخابره نشده ! ... هیئت تهران خبر را تنظیم و منعکس کرده ... همان گونه که در سایت هیئت نیز درج شده است . "

 

/ 0 نظر / 3 بازدید