ماه عسل!!

 

حسن روحانی کاندیدای پیروز در انتخابات ریاست جمهوری ، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام است . عکس ها مربوط به دیدارها و گفت و گوهای رسمی او طی روزهای گذشته با علی لاریجانی و محمود احمدی نژاد می باشد .

 روحانی از سال 1370 از سوی رهبری به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب و تاکنون در این سمت ( نماینده رهبری ) فعالیت دارد. وی ریاست کمیسیون سیاسی، امنیتی و دفاعی این مجمع را نیز برعهده دارد.

 

نماینده رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام ، در جریان انتخابات اخیر با بیش از 18 میلیون رای به عنوان رئیس جمهور برای چهار سال آینده انتخاب شده است.

 

 

 

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
م

ضد انقلاب بودن که شاخ و دم ندارد روحانی رییس جمهور همه آنهایی است که با رای خود به همه آنهایی که مرتب نامشان و عکسشان را با او و به کنایه منتشر میکنید "نه"گفتند همین و بس پشت او سیاستمدارانی هستند که گفتمان اعتدال را تجویز کرده اند تا با امید و تدبیر انشا الله کام مردم را شیرین کند در این راه اگر لازم باشد با اوباما هم وارد مذاکره میشود تا کور شود هر آنکه نتواند دید آب را نیز میتوانید همزمان با انتشار این مطالب آنجا که میسوزد بریزید

بیژن امیری1

با سلام. اعتدال به جای عدالت سیاست جدید بورژوازی حاکم .این برنامه بابرنده شدن روحانی کلید خورده است.سیاست تهاجمی احمدی نژادجای خود رابه نیولیبرالیسم عقلانی تدبیروامید خواهدداد.دولت جدیدبا ترکیبی ازکهنه کاران کارگزارانی ومشارکتی شکل خواهد گرفت.

بیژن امیری2

وباردیگر چهره های دولتهای رفسنجانی وخاتمی خواهند امد.انها که سخت طرفدار صندوق بین المللی وبانک جهانی بودند. می ایند تا ثابت کنندکه بیهوده به نیولیبرالیسم بی تدبیرو ولخرج احمدی نژاد اعتماد کرده بودند.ورژن جدید با دکتر مهندسان ضد زحمتکشان چون نوبخت حسین عادلی مجید قاسمی غلامرضاشافعی ال اسحاق نهاوندیان اکبر ترکان نعمت زاده نامدار زنگنه عباس اخوندی و......صورت خواهد بست .هر کدام از اینها تداعی کننده دوران سیاهی هستند.

بیژن امیری3

این چاکران سینه سوخته سرمایه خواهند امد تا به شکلی سازمان یافته کیسه صاحبان سرمایه را سود اور سازند. تولید را مقرون به صرفه کنند.روند مختل شده انباشت سرمایه را سامان دهند. این ولت جدید محصول توافق نخبه گان دو جریان تکنوکرات وبوروکرات کارگزاران ومشارکت است.وبدین سان بایستی گفت رفسنجانی وخاتمی از گرده همین مردم تا اینجا ر’یس جمهور سازی کرده اند.

فانی

آقای بیژن ما از نوشته های شما نفهمیدیم که این ها که آمدند بالاخره خوبند یا بد !

م

خوب اینا رو گفتی که بگی مثلا تحلیل سیاسی کردی ؟ مرد حسابی هر کسی رییس جمهور بشه میشه از این تحلیلها جور کرد و بالاخره یه چیزی بهش نسبت داد . قلمبه سلمبه بافی خیلی وقته حناش بی رنگه بجای این فلسفه بافیها که حتی واسه روزنامه کیهان هم دیگه خریدار نداره برو آب رو بریز اونجا که میسوزه

بیژن امیری4

با سلام مجدد.بخشی از مردم (مانند اقا یا خانم م )هم که مشخص است گذاشتن یک عکس ومطلب به گوشه قبایش بر خورده ومعلوم است که کاسه داغتر از اش می باشند وظرفیتشان را درهمین شرایط فعلی که قرار است مثلا" کسی ولو در ظاهر هم که شده مانند دهه 50 ویا 60 بر خورد نکند نشان داده اند .البته جالب است مشخص می شود که چه افرادی با چه طرز تفکری وچگونه بیان ولفظی طرفدار اقایی که برنده شده هستند .گویی بوی کباب بره به مشامشان امده است. در حالیکه کباب نیست چیز دیگری است.هر کس هم خواب دیده خیر باشد.

بیژن امیری5

باز هم باسلام مجدد.انچکه تا کنون بعد از 35سال اتفاق افتاده.این است که فقط تجدید ارایشی است جدید از ارتشی که وظایف خود را تا بحال طوری انجام داده که دیگر بکار نمی اید وکشتیبان راسیاستی دیگر امده است.وبجای ارتش قبلی ارتشی جدید با فرماندهی جدید سازمان دهی شده است تا بتواندسوار بر موج احساسات .سود وسرمایه خداوندان زر و زور را محافظت کند.