بارش برف دو متری در کوهرنگ و قطع ارتباط موگویی با جهان!!

به علت بارش برف سنگین در شهرستان کوهرنگ راه ارتباطی 15 روستای دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ قطع شده است. ستار فرهادی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارندگی های های 48ساعت گذشته در چهار محال و بختیاری اظهار داشت: در بعضی از ارتفاعات شهرستان کوهرنگ در محل هایی خاص مانند گودی ها وحفره ها ارتفاع برف به دو متر رسیده است.

فرهادی نیا اظهار داشت: به علت بارش برف سنگین در شهرستان کوهرنگ راه ارتباطی 15 روستای دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ قطع شده است.وی با اشاره به اینکه بارش برف سنگین در گردنه عسل کشان موجب مسدود شدن جاده شده، بیان داشت: ارتباط زمینی چهارهزار و 500 نفر ساکنان روستاهای دهستان موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ با مرکز این شهرستان و مرکز استان قطع شده است.

بخشدار مرکزی کوهرنگ با بیان اینکه هم اکنون ارتباط زمینی با روستاهای دهستان موگویی قطع شده است، بیان داشت:  به علت قطع بودن ارتباط مخابراتی این سه روستا ما اطلاعی از وضعیت اهالی این روستاها نداریم.

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
محسن

فرامرز من کاملن با جهان در ارتباطم و قویاً این تیتر و تکذیب می کنم. الان اینجا دما +30 درجه و آفتابی. انقدر اذهان عمومی رو تشویش نکن. مگه تو کارو زندگی نداری هر سال می ری سراغ مو گوی یها؟