گوگل نگارش چهارم Google Earth را عرضه كرد

به گزارش سایت اینترنتی "تك وب"، در نگارش چهارم این خدمات ٬ تصاویر سه بعدی واقع بینانه‌تری از ساختمانهای موجود روی زمین ارائه شده است به طوری كه در آن آجرها و حتی شیشه‌های پنجره‌های ساختمانها به درستی قابل مشاهده‌اند. به علاوه در نگارش چهارم "گوگل ارث" كاركردن با این نرم‌افزار ساده‌تر شده و پنجره‌ای كه عكسهای ماهواره‌ای در آن به نمایش در می‌آیند اندكی بزرگتر شده و امكاناتی نظیر چاپ، ایمیل و همچنین ویرایش این تصاویر به شكل ساده در اختیار كاربران نرم‌افزار قرار گرفته است.

از زمان ارائه نرم‌افزار "گوگل ارث" بیش از صد میلیون نفر این نرم‌افزار را از اینترنت دانلود و در رایانه‌های خود نصب كرده‌اند. "گوگل ارث" به كاربران اجازه می‌دهد علاوه بر امكان مشاهده نقشه‌های عادی مناطق مختلف زمین، تصاویر ماهواره‌ای گرفته شده از سطح زمین را با قابلیت حركت و بزرگ‌نمایی تماشا كنند و به علاوه این خدمات با تركیب تصاویر ماهواره‌ای با اطلاعات محلی نظیر اطلاعات مربوط به رستورانها، مغازه‌ها و مدرسه‌ها، مجموعه جالب و گسترده‌ای را در اختیار كاربران قرار می‌دهد.

گفتنی است از چندي پيش دانلود نرم افزار گوگل ارث از روی سایت گوگل به دلیل سیاست‌های تحریمی دولت امریکا برای کاربران ایرانی مسدود شده است.

از : پرشين ژئو

/ 0 نظر / 3 بازدید