دعوت به همایش بررسی فاجعه ی برودپیک... همه بیائید!

 

_ بررسی و تحلیل فنی ابعاد گوناگون فاجعه‌ی برودپیک ، می‌تواند حاوی تجربیات و درس‌های ارزشمندی برای کوه‌نوردان کشورمان باشد. به تمامی دوستان پیشنهاد می‌کنیم فرصت حضور در این همایش را از دست ندهند.

 

_ اغلب عناوین اعلام شده برای سخنرانی در این همایش ، مباحثی کلی و آموزشی بوده و شاید چندان ارتباط مستقیمی با موضوع اصلی همایش یعنی تحلیل و بازبینی فاجعه‌ی برودپیک نداشته باشد . با توجه به زمان محدود همایش ، امیدواریم مجریان عزیز توجه به "زمان‌بندی " را فراموش نکنند . بنا به تجربه ... در لیست سخنرانان ، کسانی هستند که برای جدا کردن‌شان از میکروفن باید از نیروهای یگان ویژه کمک گرفت!!

 

_ اقدام گروه کوه‌نوردی همت شمیران و گروه کوه‌نوردی سایپا در اطلاع‌رسانی این همایش و به نوعی دعوت از اعضا برای حضور در آن ، قابل احترام و بسیار تحسین برانگیز است!

 

_ پویا کیوان عضو باشگاه دماوند بود . سکوت ، انفعال و بی‌اعتنائی مدیران این باشگاه در قبال همایش و حتی خودداری آنان از یک اطلاع‌رسانی ساده‌ی خبری ، اقدامی غیرقابل درک و تاسف بار است!

 

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
غریبه

سلام.شما که اهل بررسی وتحقیق هستی لطفا راجع به حادثه ی کلجنون 84 هم کمی بنویسید

یک راهی به همایش

پس با این حساب پایان همایش اذان صبح خواهد بود

زوج کوهنورد

سلام جناب نصیری. ما هم یه وبلاگ داریم که سعی می کنیم اکثر مطالب رو از سایت های معتبر خارجی ترجمه کنیم و زیاد دنبال کپی مطالب تکراری داخلی نیستیم.هر دو مون از مدرسای کوهنوردی و صعودهای ورزشی هستیم و بنده سابقه 4 اکسپدیشن 7000 و 8000 رو دارم. خوشحال میشیم اگه به ما هم سر بزنید و در صورت تمایل ما رو به لینکدونی خودتون اضافه کنید. سرافراز و برفراز باشید

محمد

سلام واقعا درست حدس زدین، زمانبندی این همایش خودش به نوعی چالش تبدیل شد که ظاهرا باید برای موضوع زمانبندی همایش بررسی حوادث هم یک همایش گذاشت.. ما هنوز هم در اول راه هستیم، زمانبندی در ارتفاعات 1600 متری تهران باید آموزش داده بشه سپس در آن همایش بنشینیم از زمانبندی در مسیرهای هیمالیا صحبت کنیم. اما در کل مباحث عالی بود و از خانواده های این سه عزیز سپاسگذارم مخصوصا شفاف سازی بی پرده جناب قرایی مفید بود.