انتقاداتی به صعود قلم نهم (سبلان)

وبلاگ طلوع کوهستان : " ... در آخرین صعود که در تبریز برگزار شد فقط تعداد 35نفر وبلاگ نویس (جدای از همراهانشون ) شرکت میکنن دل هر علاقمندی رو بدرد میاره از شنیدنش و بالطبع بدنبال علت میگرده و همه چیز رو در حس ریاست طلبی عده ای میبینه که خودشون رو با دو یا سه حضور در صعود قلم تئوریسین میدونند  و قصد سیاسی کردن یا به انحصار طلبی ویا تبلیغ کالاهاشون در (نمونه اش در تبریز که آقای نماینده پارس خودرو انجام داد) همایشی دارن که برای تشکیل یه دوره اش حداقل 100ساعت جلسه گذاشته میشه چه تلفنی چه حضوری در این بین گاهی افرادی خواسته یاناخواسته حاشیه هایی رو بوجود میارن  که یکی مثه منه کمترین مجبور به واکنش میشه

در اینجا منظور با نهایت احترام شخص اقای مهندس محمد صدقی میزبان اخرین صعود قلم هستن

ایشون در اولین جلسه هیئت اجرایی (نشون به اون نشون که 25روز قبل از صعود به میثم رودکی سفارش ساخت سایت صعود قلم رو میدن ) به دنبال ریاست گروه بودن که طبق استعلام من از هیئت اجرایی قبلی و قبلتر ها هرگز  مسئله ریاست  مطرح نبوده و وقتی با مخالفت شخص بنده  با استدلالی که عرض کردم مواجه شدن اقای سعید شیخ الاسلامی (دیگر عضو هیئت اجرایی)فرمودن نظر رای اکثریت هستش حالا این اکثریتی که میفرمایید منظورتون ... ؟ ویا شاید علت اون در حاشیه هایی باشه که در هیئت اجرایی صعود ششم به وجود اوردید؟

2-ایشون (اقای صدقی)بعد از مخالفتایی که در جلسه اول با نظراتشون کردم بر حذف من از هیئت اجرایی به بهانه واهی اصرار فرمودن در صورتی که بر اساس اصل 34پیمان نامه صعود قلم عضویت ایشون در هیئت اجرایی خلاف و نا معتبر هستش ... "

 

 

متن کامل را در وبلاگ  علی گل نیا بخوانید

 

 

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید