ليلا وزيری : رکورد جهانی ٬ افتخار جهانی !

درخشش زنان ايرانی تبار در عرصه های جهانی همچنان ادامه دارد . بعد از سفر تاريخی انوشه انصاری به عنوان نخستين زن فضانورد ايرانی ٬ که توانست در زمانی کوتاه تيتر مهمترين رسانه های جهان را به خود اختصاص دهد ٬ اکنون خبر موفقيت ليلا وزيری شناگر ايرانی تبار تيم امريکا در کسب مدال طلای رشته ۵۰ متر کرال پشت نيز بازتاب بين المللی قابل توجهی يافته است . او توانست در دوازدهمين دوره مسابقات شنای قهرمانی جهان (ملبورن استراليا) با تکرار رکورد جهانی اين رشته يعنی ۱۶/۲۸  ثانيه ـ که در اختيار خودش بود ـ به مدال طلا دست يابد .

 

 

 

 

 

 

 

نام او را می توانيد در سايت رسمی FINA و در جدول رکوردهای جهانی ببينيد :

 

28 Mar 2007

Women's 50m Backstroke Leila Vaziri USA 28.16

 

  

/ 6 نظر / 5 بازدید
فرشيد

سلام جناب نصيری سال نو به شما مبارک خوشحالم که در اين سال کامنتيگتون رو باز کرديد فلذا از این طريق می توان بيشتر به گفت و شنود پرداخت اکنون فرصت مغتنمی است که نظرم رو در مورد وبلاگ وزين شما عرض کنم وبلاگ شما بسيار غنی و برای من دوست داشتنی است و هميشه از آن بهره برده ام و تشکر به خاطر اين همه تلاش در عرصه اطلاع رسانی هميشه شاد باشيد و مستدام فرشيد

فرامرز نصيری

به جناب فرشید . سلام . اميدوارم سال جدید برایتان سالی سرشار از اميد و موفقيت باشد . از لطف شما بی نهايت ممنون و سپاسگزارم .

آنا

سلام. خيلی خوب شد که کامنتيگ رو باز کرديد و اجازه تنفس به ما هم داديد. سال نو مبارک

علی محمدی

دل هر آنچه را که ذهن از هم جدا میکند به هم پیوند میزند. از عرصه ضرورتها فراتر می رود و تکاپو را به عشق تبدیل میکند . با آرزوی سالی پر از تکاپو علی محمدي آقای نصیری بابت راهنماییهای شما در مورد مسیر پیرزن به گل زرد تشکر میکنم .سری هم به وبلاگ تازه تاسیس ما هم بزنید خوشحال میشوم.

برج سينا

چقدر خوشحال شدم از اين تصميم شما جناب نصيری. موفق باشيد