از بخش نظرات خوانندگان

« ... از اینکه دوستام رفتن ناراحتم از اینکه اکبر ، نادیا و ... نیستند ناراحتم . رسمی شدن باشگاه دماوند چه ارزشی داره ؟ امتیاز گرفتن به چه قیمتی ؟  آقای ... یادتون هست برای صعود دماوند تابستان ، هدف همه صعود به قله و گرفتن امتیاز بود؟  یادتون هست وقتی با اون شرایط بد و امداد هوایی که برای بچه های ما آمدند پناهگاه، وقتی پایین بودیم شما از ما عکس می خواستید تا ببینید کیا به قله رسیدند که امتیاز بدید که یه زمانی رسمی باشگاه دماوند بشیم ؟ یادتون هست که اکثر بچه ها که برای بار اول دماوند می اومدند ارتفاع زده شده بودند و به زور آمدند بالا که امتیاز بگیرن ؟ من با چشمهای خودم همه اینها رو دیدم و خیلی چیزهای دیگه  و عطایش را به لقایش بخشیدم  . الان همه دوستای من و اون کوهنورد باشگاه همت رسمی بهشت هستند خوش به حالشون ... از بخش نظرات خوانندگان در پست قبل »

/ 4 نظر / 4 بازدید
یکی از بازمانده ها میگفت!

میگفت راهداری نمیزاشت ما از تو بهمن بریم .. میگفت خوشه مهر 4 بار رفت و اومد تا اجازه گرفت بریم تو بهمن .. میگفت .. میخواست هر جور شده بریم سوار مینی بوس بشیم .. میگفت وقتی بچه ها ی آخرو بهمن زده بود اصلا نفهمیدهخ بود تا بهش خبر دادن .. میگفت همش تو ماشین بحث بود که هوتا خرابه نباید بریم .. همه بچه ها اعتراض داشتن چرا تو این هوا میرن .. مخصوصا یکی از اونایی که مرده !!! درسته ؟؟

شما که خودرا درتهمت زدن عقل کل میدانی.مگه در سیما ماشین اسکی بازان راندیدی که در جاده بودن.اقای عقل کل اخبار تهمت زدن خودرا بادقت منتشر کن

عاطفه ع

ای کاش کمی انصاف داشتید

بازمانده

عاطفه جان برای تو هم متاسفم که احساسات بهت اجازه نمی ده منطقی فکر کنی امیدوارم هر چه زودتر رسمی باشگاه دماوند بشی