نمایشگاه عکس: بوی البرز

البرز را می توان به یک باره در کلبه هنری توچال به نظاره نشست. تصاویر زیبای قله های رفیع، خط الرأس های باشکوه و دشت های گسترده البرز با نگاه تیز بینانه دو عکاس جوان احساس خوبی را برای علاقمندان به طبیعت و هنر بر جای می گذارد. کوه نوردان خسته از صعود می توانند ارتفاعات محبوب خود را از دریچه دوربین حمید کاشانی و آرش جعفریان دو عکاس کوه نورد ببینند. همسرایی طبیعت و هنر خسته گی از تن می زداید.

بوی البرز عنوان نمایشگاه عکسی است که از ۱۹ اسفند تا پایان اردیبهشت ماه در کلبه هنری ایستگاه ۵ توچال برپاست. در این نمایشگاه بیش از ۲۵۰ عکس برای اولین بار به نمایش در آمده اند. موضوع این عکس ها کوه های البرز است. حمید کاشانی و آرش جعفریان، دو عکاس طبیعت، حاصل سال ها تلاش هنری خود در کوه های البرز را به صورت مشترک در معرض دید عموم قرار داده اند...

از وبلاگ : فرهنگ چال http://farhangchal.blogfa.com

 

.

 

 

/ 1 نظر / 26 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. ***امیدوارم نوروز خوبی رو سپری کرده باشین*** از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم. با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. ضمنا! یادتون نره! تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید. عزیز باشید.